Питання-відповідь

Найбільш часто задаються питання з будівництва сонячних електростанцій.

Які бувають види сонячних електростанцій?

Існує три основних види сонячних електростанцій-мережеві, автономні і гібридні сонячні електростанції, кожна з яких має ряд своїх переваг. Найбільш популярними в Україні і серед наших клієнтів є мережеві сонячні електростанції, які дозволяють продавати надлишки електроенергії в мережу за «зеленим» тарифом і компенсувати власне споживання електроенергії.

Що таке «Зелений тариф»?

Відповідно до законодавчої бази України, Зелений тариф є спеціальним тарифом, за яким закуповується електроенергія, вироблена з використанням альтернативних джерел електроенергії до яких належать і сонячні електростанції.

Як відбуваються виплати по «Зеленому тарифу»?

Для приватних осіб, виплати за сонячну енергію за «зеленим тарифом» за розрахунковий період (календарний місяць) зараховуються на банківську карту власника домогосподарства. Банківський рахунок (карту) можна відкрити в будь-якому зручному домовласникові банку. Перед зарахуванням коштів за зеленим тарифом з них утримується податок на прибуток фізичних осіб у розмірі 18% і 1,5% військовий збір.

Скільки коштує будівництво сонячної електростанції?

Усереднена питома вартість будівництва 1 кВт мережевої сонячної електростанції «під ключ» сьогодні становить близько 550-650 USD/ 1 кВт і залежить в основному від використовуваного обладнання, складності робіт і специфіки проекту. Ви можете зв'язатися з нами по телефону і ми правильно оцінимо скільки буде коштувати Ваша сонячна електростанція і надамо докладний кошторис і комерційну пропозицію з розрахунком техніко-економічних показників майбутньої СЕС (прогнозований прибуток, термін окупає ості і т.д.).

Що входить у вартість будівництва?

У вартість будівництва сонячної електростанції «під ключ» входить консультування замовника, проектування, підбір, комплектація і поставка обладнання та матеріалів, будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Також у вартість входить робота з «Обленерго» за процедурою оформлення і підключення сонячної електростанції до мереж і оформлення «Зеленого тарифа» .

При спілкуванні з Замовником, наша компанія завжди відкрито і максимально докладно описує всі етапи, терміни і нюанси, пов'язані з реалізацією проекту будівництва та оформлення СЕС.

Чи можна оформити кредит на сонячну електростанцію?

В Україні діє програма з кредитування установки сонячних електростанцій для приватних домогосподарств за програмою АБ «УкрГазБанку» «Екоенергія». Також інші комерційні банки України готові кредитувати подібні проекти.

Компанія «MaxiSolar» може виступити надійним партнером інвестора при роботі за програмами кредитування будівництва СЕС комерційними банками.

Можливість і умови кредитування проектів будівництва сонячних електростанцій інвестор може обговорювати безпосередньо з представниками банківських організацій, а наша компанія готова здійснити технічну підтримку і надати всі необхідні юридичні документи в якості генпідрядника, проектувальника, Виконавця або постачальника проекту інвестора.

Яка потужність сонячної електростанції мені необхідна??

Якщо ви плануєте встановити сонячну електростанцію та оформити Зелений тариф, тоді рекомендуємо розглядати варіант максимально дозволеної за законодавством потужності. На сьогодні максимально дозволена потужність сонячної електростанції по інвертору 30 кВт (по потужності і кількості фотомодулів немає законодавчих обмежень).

Якщо основним завданням сонячної електростанції буде компенсація власного споживання і економія електроенергії, тоді для визначення необхідної потужності сонячної електростанції необхідно знати витрата електроенергії за рік (помісячно) і добовий графік електроспоживання того об'єкта, де планується установка сонячної електростанції.

Яку площу займають сонячні батареї?

Для 1 кВт сонячної електростанції необхідно близько 5,0 м2 площі скатної покрівлі (залежить від моделі ФЕМ і конфігурації покрівлі). Площа ділянки під наземні сонячні електростанції залежить від рельєфу, орієнтації щодо сторін світу і геометричних розмірів ділянки, але в середньому для 30 кВт досить не більше 400 м2.

Де можна встановити сонячну електростанцію?

Сонячні фотомодулі необхідно встановлювати з урахуванням їх оптимальної та ефективної продуктивності протягом року. Для сонячних електростанцій під «Зелений» тариф це можуть бути будь-які будови і конструкції в межах домоволодіння (дахи і фасади будинку, господарські будівлі, паркани, наземні конструкції кріплення фотомодулів і т.д.).

Яка максимальна потужність сонячної електростанції?

Максимальна дозволена потужність сонячної електростанції для продажу сонячної енергії за «Зеленим» тарифом для приватного домоволодіння по інвертору 30 кВт (по потужності і кількості фотомодулів немає законодавчих обмежень). При будівництві СЕС та оформленні зеленого тарифу для юридичних осіб максимальна потужність сонячної електростанції Необмежена.

Яке необхідне обладнання для монтажу?

Основні елементи сонячної електростанції - це сонячні панелі, мережевий інвертор, система кріплення, захисне і комутаційне обладнання, кабельно-провідникові та витратні матеріали. Ми пропонуємо нашим клієнтам установку сонячних панелей відомих світових виробників, таких як Jinko Solar, JA Solar, Trina Solar, Suntech, SolarEdge, Huawei, Fronius та інших.

Як вибрати виробника обладнання?

Компанія «MaxiSolar» працює зі світовими виробниками обладнання для сонячних електростанцій відомих і надійних брендів. Наші фахівці завжди пропонують замовникам найкраще обладнання за індивідуальним технічним рішенням і за співвідношенням «ціна / якість».

Схема роботи з нашою компанією

Ми працюємо за простою та прозорою схемою

 • 1
  Заявка Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуете менеджеру
 • 2
  Безкоштовний виїзд Безкоштовний виїзд на об'єкт для виміру і консультації
 • 3
  Пропозиція Комерційна пропозиція з декількома варіантами
 • 4
  Договір Узгодження і підписання договору з клієнтом
 • 5
  Проект Розробка проекту та технічної документації
 • 6
  Монтаж Виконуємо монтажні роботи і підключення
 • 7
  Зелений тариф Підключаємо Зелений тариф, передаємо пакет документації
 • 8
  Обслуговування Подальше сервісне і гарантійне обслуговування
Чому клієнти обирають нас?

Ми зарекомендували себе з кращого боку, наші клієнти завжди задоволені результатом на 100%

Професіоналізм - «Maxisolar»

Професіоналізм

Наша команда-це кращі фахівці з великим досвідом в енергетиці

Якість - «Maxisolar»

Якість

Даємо гарантію на всі виконані роботи, обладнання та матеріали

Повний сервіс - «Maxisolar»

Повний сервіс

Консультація, проект, монтаж, сервіс, підключення «Зеленого» тарифу

Обладнання - «Maxisolar»

Обладнання

Ми співпрацюємо з надійними постачальниками обладнання

Краща ціна - «Maxisolar»

Краща ціна

Працюємо безпосередньо з виробниками і дистриб'юторами обладнання

Точно в строк - «Maxisolar»

Точно в строк

Ми суворо дотримуємося встановлених планів і термінів

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Дізнатися вартість
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail:
Ваш повідомлення:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×